Stavební technik pro výkon inženýrské činnosti

Ateliér 11
Hradec Králové
FULL – TIME
7. 10. 2019

Popis pozice

Výkon inženýrské činnosti – obstarávání stavebních povolení námi připravovaných projektů, jednání s úřady, příprava, sledování a vyhodnocení zakázek, jednání s investory, autorské dozory na stavbě.

Požadujeme

  • VŠ stavebního směru
  • řidičský průkaz B
  • komunikativní schopnost
  • práce v programu Autocad
  • MS Office

výhodou: práce v programech Archicad

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexi pracovní doba
  • odměna podle vykonané práce a výsledků firmy
  • prac. dobu na dobu určitou s možností prodloužení
  • možnost postupu do managementu společnosti
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • vzdělávací kurzy, školení
  • možnost občasné práce z domova
  • možnost si nadpracovat hodiny
  • 13.plat

Kontakt:

mrazek@atelier11.cz

tel.:  495 408 512

www.atelier11.cz