STROJNÍ INŽENÝR

UNIS, a.s.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Full-time
24. 7. 2019

Popis pozice

  • provádění návrhů aparátů a zařízení dle předepsaných standardů
  • vydávání specifikací zařízení (Údajové listy, poptávkové rekvizice atd.)
  • zpracování poptávkové/objednávkové dokumentace
  • kontrolování výrobní a projektové dokumentace od subdodavatelů
  • technické vyhodnocování nabídek
  • kontrola průběhu, rozpracovanosti a kvality projektové dokumentace
  • účast na projednávání technických záležitostí týkající se strojního zařízení

Nástup: dle domluvy, pokud možno co nejdříve.

Bližší informace a kontaktní formulář najdete na adrese: https://www.unis.cz/cs/kariera

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání, fakulta strojní
  • angličtina na komunikativní úrovni (ruština výhodou)
  • uživatelské znalosti MS Office
  • časová flexibilita
  • komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • odpovídající odměnu a platový růst
  • motivační systém odměňování
  • zázemí silné a respektované společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • školení potřebná pro profesní rozvoj
  • jazykové kurzy (AJ, RJ)
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování
  • výborná dostupnost MHD, vlastní parkoviště