Student/absolvent VUT pozemního stavitelství na plný nebo individuální pracovní úvazek

PEND a.s.
Brno, Židenice
Práce na částečný/plný úvazek
10. 1. 2022

Do našeho projekčního týmu hledáme projektantku nebo projektanta se specializací Pozemní stavitelství pro dlouhodobou projekční práci na zajímavých zakázkách. Přijímáme studenty a absolventy pozemního stavitelství.

Budete s námi spolupracovat na aktuálních projektech pozemního stavitelství a na architektonických projektech, zpracovávaných v ArchiCADu a v AutoCADu. Předpokládáme Vaši základní znalost těchto softwarů, s jejichž ovládání Vám můžeme pomoci.

Náš ateliér – způsob práce

Projektujeme v kompletní BIM technologii, kterou využíváme ve všech fázích návrhu projektu a se kterou máme mnohaleté zkušenosti (již od roku 2007). Nabízíme klidné prostředí firmy s tradicí od roku 1991 a ustálený přátelský pracovní tým. Architekti spolupracují se stavebními inženýry a dalšími projektanty. Vzájemně si pomáháme v technických, projekčních a dalších oblastech a předáváme si zkušenosti.

Podporujeme Vás k neustálému studiu, hledání správných postupů a kvality výstupu. Výsledky práce s Vámi rádi sdílíme a těšíme se na Vaše kladné reakce. Pochvala klienta je pro nás důležitou částí odměny a rozvíjí v nás chuť tvořit a pracovat v příjemném a přátelském prostředí bez stresu a nepřiměřené zátěže.

I při zapojení do týmové spolupráce podporujeme Vaši individualitu a osobní přístup i v rámci podmínek pro časové a jiné možnosti, kdy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim potřebám a individuálním možnostem.

Náš ateliér – projekty

Náš ateliér se zabývá novými originálními a individuální návrhy pro širokou škálu klientů. Projekty v drtivé většině zpracováváme od úvodních návrhů, studií, přes projednání a zajištění potřebných povolení, až po realizace, včetně autorského dozoru v rámci stavby, protože jen tak můžeme zaručit nejvyšší kvalitu realizovaného díla a jeho precizní dokončení do posledního detailu.

Práce je velmi pestrá stejně jako škála projektů, kde převažují stavby pozemního stavitelství z oblastí: administrativní, občanské a veřejné budovy, rodinné a bytové domy, sportovní stavby, interiéry, design stavebních kcí, atd.

Požadujeme:

 • chuť a nadšení pro projekční práci pozemního stavitelství a pro architekturu (dokončené vysokoškolské vzdělání není podmínkou)
 • znalost kreslení v programech ArchiCAD a AutoCAD je výhodou (základní znalost pomůžeme propracovat do pokročilejší až rutinní podoby ovládání programů)
 • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
 • samostatnost, komunikativnost a zájem o osobní rozvoj
 • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
 • týmový přístup k práci a loajalitu k naší společné firemní práci

Nabízíme výhody pro vás:

 • Přátelský kolektiv a práce v klidném pracovním prostředí kanceláře ve vlastních prostorách v lokalitě s dobrou dopravní dostupností veřejnou dopravou i s možností parkování (Brno-Židenice) – 10 min. od hl. nádraží
 • Možnost individuálního přístupu k Vašim časovým a osobním možnostem
 • Progresivní finanční ohodnocení na základě Vašich výkonů
 • Práce na zajímavých projektech s nejmodernějšími projekčními programy
 • Osobní rozvoj v oboru s podporou našich mnohaletých zkušeností
 • Otevřená a férová komunikace s vedením firmy
 • a mnoho dalšího, jako např.: hrazený oběd s výběrem z dováženého menu, pružná pracovní doba, možnost občasné práce z domu, občerstvení na pracovišti, vánoční odměny, apod.

Zaujala mne nabídka, co mám udělat dál?

Odešlete vyplněný formulář na této stránce. Doplňte prosím Váš životopis nebo portfolio a budeme se těšit i na ukázky Vašich prací (i studentských), které ukáží Vaši kvalifikaci – stačí pár PDF, které do formuláře přiložíte.

Případně můžete nabídky s náhledem na Vaše aktuální projekty nebo školní práce zaslat E-mailem na naši adresu: petr.blazek@pend.cz

Po doručení Vaší nabídky k nám, se Vám určitě ozveme a rádi Vás pozveme na krátký přátelský pohovor k nám do firmy. Dáme Vám nahlédnout do způsobu práce v našem ateliéru a do naší projekční kuchyně, kde se dozvíte více o rozsahu a podmínkách práce našeho ateliéru. Také Vám představíme aktuální špičkové projekty, na kterých pracujeme.

Jakmile následně vyhodnotíme Vaši a další obdržené nabídky uchazečů, ozveme se Vám a domluvíme se na dalším postupu se získáním práce u nás ve firmě i na rozsahu a individuálním řešení, nestandardními úvazky nebo i jinými požadavky, s nimiž jsme Vám schopni vyjít vstříc.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz