Sturt – up job

NWT a.s.
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín
Full-time
24. 2. 2019

Popis pozice

Nechceš dělat rutinní práci a dívat se, jak monotónně ubíhá den za dnem? Jsme společnost, která má silné zázemí hned v několika oborech, ale pořád se snažíme hledat vývoj nových produktů a služeb. Jde nám o start-upy, které mají smysl a jejich realizace dokáže zlepšit životy nás všech.

V naší společnosti máme spoustu odborníků se skvělými nápady na nové projekty. Úkolem našeho
nového kolegy bude ty nápady si projít, udělat si analýzu trhu a zhodnotit realizovatelnost. Poté dle
uvážení vdechnout projektu život a uvést ho do praxe.

Pokud se chceš s námi podílet na vývoji nových technologií a dávat život novým projektům, mrkni na naše stránky, popřípadě napiš na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání
  • Přehled o novinkách na trhu
  • Samostatnost, odhodlanost, pružnost, otevřenost novým nápadům
  • Podvědomí o sestavení podnikatelskému plánu a schopnost analýzy trhu

Nabízíme

  • Možnost se osobně realizovat na projektech, které ti můžou změnit život
  • Svobodu myšlení
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné
    finanční produkty, cafeterie systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a
    notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office
    365)
35265845_10160717552980422_8164747398225068032_o
nove-projekty
digital composite of hands using notebook with graphics