SW Aviation Analytik

IXPERTA s.r.o.
Brno
full-time
20. 5. 2020

Spolupracujeme s externím partnerem na modernizaci dopravního letadla. Pro redesign řídících systémů hledáme SW Analytiky, kteří budou verifikovat a prakticky ověřovat tvořené funkcionality. Pracujte a létejte s námi.

Popis pozice

  • Testování, verifikace, zdokumentování nového softwaru v jazyce C.
  • Ověřování, simulace funkcí a testování s přesahem do hardware – procesory Texas Instruments.
  • Spolupráce na vývoji a na certifikaci řídícího systému leteckého motoru.
  • Používané technologie – standardní od Texas Instruments, jazyk C, verzovací systém SVN.

Jaké příležitosti na vás čekají:

  • Modernizace velkého letadla – celkový redesign řídících systémů.
  • Podrobná práce s již napsaným kódem, ověřování  funkčnosti, spolehlivosti, stability.
  • Spolupráce se SW architekty a vývojáři systému, zapojení do celého procesu redesignu.
  • Práce v týmu v Brně, spolupráce s dalšími kolegy z jiných zemí.

Požadujeme

  • Máte zkušenosti s programováním v jazyce C na pokročilé úrovni.
  • Přesnost, přehled, schopnost zorientovat se v knihovnách a makrech.
  • Dobrá orientace v elektronice.
  • Týmová komunikace i v angličtině.

Nabízíme

  • Pro všechny zaměstnance máme nabídku firemních benefitů – týden dovolené navíc, stravenky, Multisport kartu, pravidelné firemní snídaně, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy na pracovišti
  • Využíváme flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Pracujeme v přátelské atmosféře, nemáme openspace, ale týmy mají vlastní kancelář.

Nahrát své cv můžete zde

Více informací:

Sylva Havířová HR Manager

tel. č. 731 549 519

email:  sylva.havirova@ixperta.com