Technical engineer R&D

PFNonwovens Czech s.r.o.
Znojmo
Práce na plný úvazek
20. 6. 2022

Společnost PFN, přední světový výrobce netkaných textilií, hledá posily do R&D týmu zodpovědný za vývoj inovativních a udržitelných produktů.

O nás

Pracovní náplň:

  • Samostatné řešení projektů vedoucích k inovaci a komercionalizaci výsledného produktu
  • Spolupráce se zákazníky a dalšími externími partnery (jak v ČR, tak v zahraničí)
  • Řešení dalších úkolů v oblasti produktového managementu a projektového řízení
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce Znojmo, možný homeoffice

Očekáváme:

  • VŠ chemického směru, případně VŠ textilní
  • Zaměření na polymerní chemii výhodou
  • Znalosti zkušebnictví, statistických metod, výroby a zpracování netkaných textilií výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Dobré komunikační schopnosti, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Kreativní a rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • Skvělý tým
  • Časté využití jazykových znalostí
  • Možnost odborného i karierního růstu
  • Nástupní mzda 38 000 Kč, s odměnami až 44 000 Kč
  • Zajímavé benefity – zkrácená a flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, dotované obědy, kurzy anglického jazyka přímo na pracovišti, homeoffice, aj.
  • Pomoc s relokací

Kontakt

Zájemci mohou poslat své žádosti nebo profesní životopis na e-mail: hrcz@pfnonwovens.com.