Technická podpora – dispečerské řídicí systémy

ELVAC a.s.
Ostrava - Hrabůvka, Hasičská 53
FULL-TIME
6. 9. 2019

Společnost ELVAC a.s. hledá pracovníka na pozici Technická podpora – dispečerské řídicí systémy. Vyvíjíme především zařízení pro měření, řízení a přenos dat v oblasti distribuce elektrické energie a další průmyslová zařízení. Firma disponuje vlastní laboratoří s moderními přístroji pro měření elektrických veličin, testování EMC, EMI a elektrické bezpečnosti výrobků. Dále jsou k dispozici zařízení pro klimatické testy a základní mechanické zkoušky vyvíjených zařízení.

Popis pozice

  • zjišťování požadavků zákazníků, analýza, návrh řešení,
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje, předávání informací, spolupráce při hledání řešení,
  • návrh a zajištění výroby testovacích přípravků pro nové výrobky,
  • zajištění testů u notifikované osoby,
  • tvorba dokumentace pro nové produkty,

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice,
• základní znalosti v oblasti dispečerské řídicí techniky, např. systémy SCADA, HMI, RTU, PLC
• základní znalosti v oblasti měření elektrických a neelektrických veličin,
• aktivní znalost AJ,
• komunikativnost, pečlivost a preciznost, ochota učit se,
• schopnost řešit technické problémy,
• samostatnost, organizační schopnosti a pracovní zapálení,
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

• práci na zajímavých projektech,
• možnost seberealizace a kariérního růstu,
• plný úvazek, zaměstnanecký pracovní poměr,
• příjemné pracovní prostředí,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• odměny,
• pružná pracovní doba,
• 25 dnů dovolené,
• jazykové kurzy a odborná školení,
• příspěvek na penzijní pojištění,
• příspěvek na stravování.

Pracoviště: Hasičská 53, Ostrava – Hrabůvka
Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
Kontaktní osoba: Irena Kahánková
E-mail: irena.kahankova@elvac.eu
Telefon: 597 407 305