Technický pracovník IV – technolog

DIAMO, státní podnik, o. z. GEAM
Dolní Rožínka
Práce na plný úvazek
2. 6. 2021

DIAMO, státní podnik, odštepná závod GEAM vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Technický pracovník IV – technolog.

Popis pozice

Náplň práce

  • Stanovení a kontrola dodržování technologických parametrů na středisku čištění vod.
  • Spolupráce při tvorbě technologických postupů výrobních operací čištění vod a jejich revize při změnách technologie.
  • Laboratorní a poloprovozní ověřování technologických postupů úpravy různých rud, odpadů po těžbě nerostných surovin a dalších materiálů.
  • Návrh, uvádení do provozu, provoz a vyhodnocení provozu.
  • Vývoj a návrh nových postupů mechanické a chemické úpravy nerostů a dalších materiálů.
  • Studium materiálů týkajících se úpravy a zpracování nerostných surovin.
  • Účast na grantové činnosti, jednáních, exkurzích a dalších akcích souvisejících s řešením daných úkolů.

  • Nástup: Nástup od 1. 6. 2021, nebo dle dohody.
  • Místo výkonu práce: DIAMO, státní podnik, o. z. GEAM, č. p. 86, 592 51 Dolní Rožínka
    Závod Chemická úpravna

Požadujeme

  • Požadované vzdělání: VŠ/SŠ vzdělání chemického směru
  • Další požadavky
    • Znalost MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Outlook
    • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem.
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
    • Praktická znalost základní laboratorní práce a základních laboratorních technik.
    • Odpovědnost, důslednost.
    • Řidičcké oprávnění skupiny B výhodou.

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
  • Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
  • 30 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
  • Závodní stravování

Kontakt

Ing. Michal Vytlačil

Telefon: +420 566 593 729, +420 603 925 088
E-mail: vytlacilm@diamo.cz