Technik chemické laboratoře

CEITEC - Středoevropský technologický institut
Brno
Práce na plný úvazek
1. 2. 2021

Popis pozice

  • Dohled nad každodenním provozem chemické laboratoře, která je součásti laboratoří čistých prostor ISO5.
  • Dohled nad chemickými flowboxy určenými pro mokré procesy včetně leptání pomocí HF.
  • Evidence a kontrola stavu procesních chemikálií a litografických rezistů určených pro nanofabrikační procesy včetně odpadového hospodářství laboratoře.
  • Pomáhat vedoucímu laboratoře pro nanofabrikaci a dalším zaměstnancům při vývoji a prosazování bezpečnostních a provozních předpisů.

Požadujeme

  • Vzdělání: Bc. nebo střední škola s maturitou chemického směru.
  • Zkušenosti s prací v chemické laboratoři, zkušenosti s čistými prostory ISO5 výhodou.
  • Zkušenosti s manipulací s nebezpezpečnými chemickými látkami, plyny a nebezpečným odpadem.
  • Dobré organizační schopnosti s důrazem na pečlivost a dodržování BOZP.
  • Základní komunikační schopnosti v anglickém jazyce výhodou.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v největším a nejmodernějším akademickém nanocentru ve středoevropském regionu.
  • Nadstandardní platové podmínky, motivační odměny.
  • Možnost profesionálního a osobního rozvoje, zahraniční stáže, školení a konference.
  • Zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené, stravenky a příspěvky na penzijní pojištění.

Nástup možný 01.04. 2021 nebo dohodou.

Přihlášky včetně motivačního dopisu, strukturovaného životopisu a stručného resumé shrnujícího vaše zkušenosti v relevantních oblastech (chemická laboratoř, čisté prostory) zasílejte na adresu recruitment@ceitec.vutbr.cz do 7. března 2021.
V předmětu e-mailu uveďte „
Technik chemické laboratoře“.