TECHNIK/ČKA NASTAVENÍ ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
FULL – TIME
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

Láká Vás stavět a testovat zařízení která pomáhají špičkovým vědcům z celého světa mimo jiné objevovat nové léky proti nemocem jako jsou rakovina, virus Zika nebo AIDS? Vyvíjíme a vyrábíme v Brně elektronové mikroskopy tvořící absolutní světovou špičku. Našim klientům tak pomáháme posouvat hranice lidského poznání.
Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Právě rozšiřujeme náš tým:

  • Seřízení, nastavení a testování elektronových mikroskopů
  • Řešení problémů v elektronice, softwaru a mechanice ve spolupráci s kolegy
  • Vedení elektronických záznamů o svěřeném elektronovém mikroskopu
  • Práce v čistých klimatizovaných prostorách s vakuovou technikou

Požadujeme

  • Vhodné i pro absolventy
  • Nárok na na osvědčení dle vyhlášky 50 – podmínka!
  • Vzdělání SŠ/VŠ – ideálně elektro
  • Znalost práce na PC
  • AJ – orientace v technické dokumentaci psané v angličtině
  • Zájem a chuť pracovat

VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME

Výhodou je:

  • zkušenosti s oživováním elektronických modulů

Nabízíme

  • Práci jen na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní dobu – opravdu si můžete práci přizpůsobit
  • Téměř rodinné prostředí a fajn kolektiv
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Spoustu zaměstnaneckých výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,…)
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.)
  • Moderní pracovní prostředí v nově postavené budově

Kontakt: Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com