Technik kvality

Teknia Uhersky Brod, a.s.
Uherský Brod
Práce na plný úvazek
19. 4. 2021

Popis pozice

  • účastní se procesu zavádění nových výrobků do sériové výroby,
  • podílí se na tvorbě plánu kontrol a dokumentace,
  • připravuje, kompletuje a prezentuje výsledky a analýzy,
  • komunikuje se zákazníky – řeší s nimi zákaznické reklamace,
  • provádí rozbor externích a interních neshod,
  • aktivně podporuje a podílí se na procesu neustálého zlepšování.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření, ideálně oblast řízení jakosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni je nezbytná (min.úroveň B2)
  • schopnost čtení výkresové dokumentace výrobků
  • komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • logické a technické myšlení, schopnost pracovat v týmu
  • pečlivost, flexibilita, obětavost, osobní nasazení
  • řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • smluvní mzdu + prémiové složky mzdy
  • práci v přátelském kolektivu

Bohatou škálu benefitů:

  • roční bonus
  • 25 dnů dovolené
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • odměny za pracovní jubilea
  • odměny za zlepšovací návrhy
  • služební notebook
  • mobilní telefon i pro soukromé účely

Kontaktní osoba:
Lenka Juříková
lenka.jurikova@tekniagroup.com
+420 727 825 224