Technik /obchodník odvětrávaných fasád ze sklovláknobetonu pro zahraniční trhy

DAKO Brno, spol. s r.o.
Křenovská 333, Prace 664 58
Full-time
26. 6. 2019

Popis pozice

Česká společnost DAKO Brno, spol. s r.o. s více jak dvacetiletou historií zabývající se výrobou betonových prefabrikátu hledá nové pracovní síly. Nástup možný po dohodě ihned.

  • Budeš pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů.
  • Dostaneš na starost komunikaci s našimi obchodními partnery, zákazníky, investory a architekty.
  • Budeš hledat vhodné technické řešení pro daný projekt a následně připravíš návrh řešení konstrukce fasádního pláště, vč. cenové nabídky.
  • Tvojí zodpovědností bude hlídat kvalitu, úplnost i včasné odevzdání podkladů k přidělenému projektu.
  • Budeš mít na starost přípravu cenových nabídek pro projekty anglicky mluvících zemí, kde již máme vybudovanou obchodní základnu (především USA, UK a Švédsko).
  • Ve vazbě na přípravu a realizaci jednotlivých projektů bude tvá práce zahrnovat také obchodní cesty do zahraničí.

Zašli nám své CV, oceníme i stručný motivační dopis. Těšíme se na společné setkání.

KONTAKT

Kateřina Suchardová
asistentka@dakobrno.cz
www.dakobrno.cz

Požadujeme

  • Jsi absolvent navazujícího magisterského studijního programu Stavební inženýrství (výhodou je zaměření: konstrukce a statika staveb).
  • Máš základní přehled o práci v AutoCADu.
  • Rád/a řídíš – v rámci obchodních cest s námi navštívíš mnoho zajímavých lokací.
  • Angličtinu ovládáš slovem i písmem, výhodu ti zaručí znalost německého, popřípadě dalšího jazyka.
  • Jsi komunikativní, máš kuráž a obchodní nadání – bude se ti to hodit, až budeš investorovi a architektovi zdůvodňovat zvolená technická řešení.
  • Předchozí praxe v oboru obchod/stavebnictví je pro tebe velkou výhodou.
  • Neboj se však ozvat, pokud jsi šikovný absolvent – od prvního dne tě povedeme a vše potřebné vysvětlíme.

Nabízíme

  • Zázemí v rodinné firmě s více jak 20letou tradicí, kde dostaneš prostor pro seberealizaci.
  • Atraktivní pracovní prostředí v novém firemním areálu.
  • Máme zde neomezenou zásobu výborné kávy.
  • Platové podmínky záleží na tvých dovednostech a předchozích zkušenostech – nástup od 35 000 – 55 000 Kč.
  • Aby se ti pohodlně cestovalo na obchodní cesty, dostaneš po zaškolení firemní auto.
  • Máme pro tebe nachystaný firemní telefon a notebook.
  • Rádi tě podpoříme v odborném či jazykovém rozvoji, účasti na konferencích a veletrzích.
foto1
foto2
foto3
logo-dako