Technik, programátor PLC, projektant MaR

ASYC, s.r.o.
Brno
HPP/Brigáda
9. 6. 2021

Společnost ASYC se sídlem v Brně nabízí práci či brigádu na pozici technik, programátor PLC, projektant MaR.

O nás

Firma ASYC, s.r.o. je malá rodinná společnost se zaměřením na  technologie pro sběr a prezentaci dat v reálném čase a jejich archivaci, kde disponuje vlastní sadou softwarových nástrojů, kterou dlouhodobě vylepšuje, přizpůsobuje novým požadavkům a technologiím. Nosnými obory společnosti jsou monitoring a řízení technologických procesů a energetických zařízení, sběr dat a integrace informačních systémů. Sídlo společnosti je v Brně, ale působí na území celé České republiky i v zahraničí.

Společnost projektuje systémy měření a regulace, sběru dat a dispečerské systémy v prostředí EPLAN a Autocad. Při realizacích integrovaných řešení spojujeme průmyslové HW a SW prostředky s produkty a technologiemi  svobodného SW.

Základní pracovní náplň

  • tvorba vizualizačních aplikací v prostředí QuickControl a Promotic
  • zpracování datových podkladů
  • programování PLC
  • projekce systémů MaR a elektro

Požadujeme

  • chuť učit se nové věci
  • elektrotechnické vzdělání
  • perspektivu dlouhodobější spolupráce
  • znalost HTML, SVG a CSS výhodou

Nabízíme

  • rozmanitou pracovní náplň
  • pracovní doba dle dohody (minimálně 16 hodin týdně)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kanceláře v Brně na Šumavské 15

S čím se u nás seznámíte

  • programování a projekce PLC SAIA Burgess, SIMATIC S7, Wago
  • konfigurace VOIP zařízení, IP kamer a ústředen
  • konfigurace aktivních síťových prvků a routerů na bázi Linux
  • aktivní síťové prvky Allied-Telesys, Oring, Korenix, Cisco
  • návrh a tvorba uživatelských rozhraní
  • projekce v prostředí EPLAN a Autocad

Co u nás můžete navíc uplatnit?

  • řidičský průkaz sk. B

Kontakt

Zašlete nám na kontaktní email CV s dosaženým vzděláním v daném oboru, popř. studovaný obor a soupis praktických dovedností a zkušeností v oboru na e-mail: rfitz@asyc.cz.