Technik – technická podpora prodeje

Balluff CZ s.r.o.
Praha 9 - Kyje
Práce na plný úvazek
19. 4. 2021

Popis pozice

  • technické konzultace se zákazníkem po telefonu nebo e-mailem (ev. vzdáleně pomocí TeamViewer nebo MS Teams)
  • navrhování náhrad konkurenčních produktů
  • návrh technických řešení dle požadavků zákazníka, typování produktů
  • produktové a aplikační konzultace
  • provádění aplikačních testů
  • zasílání dokumentace, datových listů, výkresů, certifikátů
  • realizace technických školení (interní, externí)
  • občasná komunikace se zahraničními produktovými manažery (písemně v AJ)

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru – elektro
  • zkušenost s technickými produkty průmyslové automatizace
  • základní znalost řídících systémů a komunikačních sběrnic
  • komunikační dovednosti
  • jazykové znalosti – minimálně základní znalost AJ
  • znalost práce na PC – standardní kancelářské aplikace (především MS Office), SAP R/3 výhodou
  • týmová práce
  • orientace v oblasti automatizace výroby

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy
  • forma spolupráce – hlavní pracovní poměr
  • technická školení
  • mobilní telefon a notebook
  • mzda složená z fixní částky, kvartálních a ročních bonusů
  • flexibilní pracovní doba vč. práce z domova (Home Office)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

Datum nástupu dohodou.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt.

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Trojanovič
+420 702 056 484
milan.trojanovic@balluff.cz