Technik výroby – Novosedly

Wienerberger s.r.o.
Novosedly
Práce na plný úvazek
12. 1. 2022

Hledáme kolegu na pozici technik výroby (ž/m) pro závod v Novosedlech.

  • Věříte, že pálené cihly a střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Chcete se aktivně podílet na výrobě plněných cihel a být přirozeným leaderem týmu?
  • Je pro Vás bezpečnost práce na prvním místě?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

Baví Vás výroba a práce s lidmi?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení.

Patříme mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsme součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. V České republice vystupujeme jako Wienerberger s.r.o. a působíme zde od roku 1992.

Jsme firmou s dvousetletou tradicí a patříme k technologickým špičkám oboru. Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy světa – pokud se týká spotřeby energií, souvisejících klimatických změn a udržitelného rozvoje.

Náplň práce

Podpora provozu s cílem zajistit splnění hlavních cílů z hlediska výkonu a kvality, neustálé zlepšování procesů, kontrola dodržování postupů, spolupráce s údržbou a identifikace potenciálu.

Očekáváme

  • motivaci pro práci v kolektivu, osobní odpovědnost a schopnost spolupracovat
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost plánovat
  • vzdělání ze stavebního oboru
  • znalost relevantních a aktuálních právních předpisů v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví a životního prostředí
  • znalost procesů a nástrojů štíhlé výroby
  • angličtinu na úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce,
  • právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Kontakt

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.