Termodynamický výpočtář – Brno

Siemens
Brno (Olomoucká 7/9, 618 00)
Full-time
před týdnem

Popis pozice

Jsme tým engineeringu brněnského Siemensu. Baví nás navrhovat parní turbíny dle požadavků zákazníků pro jakékoliv aplikace. Naše stroje nachází uplatnění v různých koncích celého světa, od brněnské spalovny odpadů, přes cukrovar v Egyptě, až po papírnu v Kanadě. Jsme hrdí na to, že můžeme pod značkou Siemens pokračovat v brněnské turbinářské tradici, která se datuje již přes sto let.

Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na termodynamické výpočty.

BUDETE SE VĚNOVAT PŘEDEVŠÍM:

  • termodynamickým výpočtům parních turbín
  • detailnímu návrhu lopatkování
  • posuzování požadovaných způsobů provozování stroje z hlediska termodynamiky
  • spolupráci při vývoji nových zařízení

KONTAKT

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Těšíme se na Vaše CV a motivační dopis. V případě dotazů pište naší personalistce Petře Svitavské na petra.svitavska@siemens.com nebo volejte 720 954 684.

Požadujeme

  • VŠ strojírenské vzdělání (energetika)
  • znalost AJ pro běžnou komunikaci
  • základní znalost NJ
  • dobrou znalost práce s MS OFFICE
  • zájem o termodynamické výpočty
  • ochotu učit se a řešit nové úkoly
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • příležitost nastartovat svou kariéru u prestižního zaměstnavatele
  • kompletní zaškolení
  • zajímavou a různorodou práci
  • fajn tým, který drží při sobě a podporuje se
  • možnost růstu na různé pozice v rámci společnosti anebo v rámci rozšiřování konstrukčního oddělení
  • využití cizích jazyků na denní bázi

Dále vám nabízíme

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)