Testovací inženýr motorů (M/Ž)

ŠKODA AUTO, a. s.
Mladá Boleslav
Full-time
24. 6. 2019

Jste absolventem vysoké školy? Dokážete se domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Rádi si šáhnete na techniku? Chtěli byste testovat naše motory v našem novém motorovém centru?

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Provádět a zajišťovat testování motorů našich vozidel
  • Připravovat motory a techniku zkušeben na testování
  • Vytvářet testovací plány a metodiku
  • Vyhodnocovat výsledky zkoušek a spolupracovat na technických řešeních
  • Zajišťovat spolupráci s externími dodavateli a vývojovými partnery

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání motorového zaměření
  • Vhodné i pro absolventa
  • Znalosti Creo, Matlab výhodou
  • NJ nebo AJ – úroveň B2 (středně pokročilá znalost)

Nabízíme

Benefityhttps://www.skoda-kariera.cz/benefity

Kontakt
Ondřej Sykala: +420 727 974 199
ext.Ondrej.Sykala2@skoda-auto.cz