Účetní

Ginkgo účetnictví s.r.o.
Brno
full-time
24. 6. 2020

Ginkgo účetnictví s.r.o. je zavedená firma, která zajišťuje svým klientům širokou škálu účetních, daňových a mzdových služeb již od roku 1993. K dnešnímu dni má přes 200 klientů zahrnujících právnické osoby, fyzické osoby a neziskové organizace od nejmenších až po středně velké firmy.

Popis pozice

  • vedení účetnictví a daňových evidencí několika podnikatelských subjektů a neziskových organizací pod vedením zkušených kolegů
  • zpracování daňových přiznání
  • samostatná komunikace s klienty a úřady
  • spolupráce s interními daňovými poradci a auditorem
  • zpracování mezd několika subjektům

Požadujeme

  • VŠ, SŠ Ekonomického směru
  • absolvovanou praxi nebo brigádu v oboru
  • psaní všemi deseti
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

  • zázemí větší daňové firmy v Brně
  • práci v příjemném nekuřáckém kolektivu
  • profesní vzdělávání a pravidelné doškolování, metodické vedení
  • fixní mzda plus pohyblivá složka závislá na výsledcích práce
  • stravenky, roční bonus, sickdays
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup dohodou

Vaše CV zasílejte na ginkgo@ginkgo.cz