Účetní junior

GT–ÚČETNICTVÍ, s.r.o.
Brno
Placená brigáda /možnost získat HPP
6. 4. 2021

Popis pozice

Baví Vás účetnictví? Studujete či dokončujete školu ekonomického zaměření a chybí Vám pracovní zkušenosti? Pro studenty 3.a 4. ročníku nabízíme možnost ZÍSKAT POTŘEBNOU PRAXI v oblasti účetnictví, daní a souvisejících činností FORMOU PLACENÉ BRIGÁDY v zavedené účetní a daňové kanceláři v Brně ve společnosti GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o.

VÝHODY:

  • Kvalitně nastavené a inovativní procesy – účetní (a daňová) praxe v dlouhodobě zavedené, úspěšné společnosti s 27-letou tradicí se širokým spektrem klientů
  • Poznání, jak funguje účetnictví napříč různými obory podnikání – pestrost klientů a činností (na rozdíl od účetní pozice, fungující interně pouze v 1 společnosti)
  • Časový rozsah spolupráce umíme přizpůsobit dle Vašich možností
  • V případě oboustranného zájmu přechod po zapracování na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí a více o nás na www.gtbrno.cz

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT, V ČEM ZÍSKÁTE PRAKTICKOU DOVEDNOST?

  • Organizace dokladů ve firmě, příprava podkladů pro účetnictví
  • Účtování přijatých a vydaných faktur, zpracování účetních dokladů
  • Analýza účtů
  • Zpracování bankovních výpisů a platebních příkazů
  • Administrativní práce v oblasti účetnictví
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Naučíte se pracovat v programu Money S3, Money S4, Money S5

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Základní, teoretickou znalost účetnictví získanou probíhajícím studiem
  • Pokročilou znalost práce s PC, (MS Office)
  • Logické myšlení, pečlivost a zodpovědnost
  • Proaktivitu – chuť se učit, pracovat na sobě a snahu být v oboru samostatný/á.

Váš životopis uvítáme na e-mailové adrese: info@gtbrno.cz a uveďte, prosím, z jakého zdroje jste se o této pozici dozvěděli.

Zasláním životopisu souhlasím, aby společnost GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. se sídlem v Brně, IČ: 26943425, zpracovávala mé osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.