Účetní Junior

GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o.
Brno
brigáda
6. 1. 2020

Baví Vás účetnictví? Studujete či dokončujete školu ekonomického zaměření a chybí Vám pracovní zkušenosti?

Nabízíme Vám možnost získat potřebnou praxi v oblasti účetnictví, daní a souvisejících činností již při studiu, formou brigády v zavedené účetní a daňové kanceláři v Brně, ve společnosti GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o.

Popis pozice

  • Organizace dokladů ve firmě
  • Příprava podkladů pro účetnictví
  • Účtování přijatých a vydaných faktur
  • Zpracování účetních dokladů
  • Analýza účtů
  • Zpracování bankovních výpisů a platebních příkazů
  • Administrativní práce v oblasti účetnictví
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Naučíte se pracovat v programu Money S3, Money S4, Money S5

Požadujeme

  • Základní, teoretickou znalost účetnictví získanou probíhajícím studiem
  • Pokročilou znalost práce s PC, (MS Office)
  • Logické myšlení, pečlivost a zodpovědnost
  • Proaktivitu – chuť se učit, pracovat na sobě a snahu být v oboru samostatný/á.

Nabízíme

  • Účetní (a daňovou) praxi v dlouhodobě zavedené a úspěšné společnosti s 26 letou tradicí se širokým spektrem klientů
  • Časový rozsah spolupráce přizpůsobený dle možností
  • V případě oboustranného zájmu po zapracování přechod na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • O nás více na http://www.gtbrno.cz/cs/

Váš zájem/životopis uvítáme na e-mailové adrese: info@gtbrno.cz

Zasláním životopisu souhlasím, aby společnost GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. se sídlem v Brně, IČ: 26943425, zpracovávala mé osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

gtu