VEDOUCÍ LABORATOŘE PITNÝCH VOD

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.
Přerov
Práce na plný úvazek
1. 9. 2022

O nás

Společnost Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. hledá pracovníka (pracovnici) na funkci vedoucí laboratoře pitných vod. Výhodou je praxe ve vodárenské laboratoři nebo v laboratoři podobného zaměření.
Společnost Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. byla založena 1. listopadu 1993 privatizací státního podniku Vodovody a kanalizace Přerov. Jejím hlavním úkolem je plynulá a spolehlivá dodávka kvalitní pitné vody zákazníkům regionu. Zajišťuje rovněž odvádění a čištění odpadních vod s velkou účinností čištění.
Protože svou činností přímo ovlivňuje zdraví obyvatelstva a kvalitu životního prostředí, staví ochranu životního prostředí mezi své priority.
V oblasti výroby a dodávání pitné vody chrání vodní zdroje před ohrožením jejich vydatnosti, jakosti a zdravotní nezávadnosti ochrannými pásmy, sleduje stavy hladiny podzemní a povrchové vody a její kvalitu v širším okolí jímacích území, zavádí moderní technologie úpravy vody, pravidelně sleduje kvalitu vody od zdrojů přes úpravu vody až ke koncovému spotřebiteli, udržuje, opravuje a rekonstruuje vodovodní sítě.

 

Popis pozice:

 • Řízení kompletního chodu laboratoře pitných vod při dodržování a plnění všech akreditačních kritérií

Požadujeme:

 • VŠ vzdělání v oboru technologie vody, hydrochemie nebo analytická chemie
 • Pracovní praxe minimálně 2 roky výhodou
 • Dobré komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi
 • Odpovědný přístup k plnění úkolů, přesnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
 • Znalost práce na PC

Nabízíme:

 • Zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
 • Dobré mzdové ohodnocení, pololetní prémie
 • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky ze sociálního fondu na rekreaci, sport, kulturu, tábory, školy v přírodě
 • 27 dnů dovolené
 • Stravenky

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy, kopii o dokladu nejvyššího dosaženého vzdělání a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů pro výběrové řízení můžete zasílat emailem na adresu minarikova@vakpr.cz, či přihlášku  s požadovanými doklady doručit v listinné podobě na adresu společnosti – Vodovody a kanalizace Přerov, a.s., Šířava 482/21, 750 02 Přerov, předat na osobní oddělení v pracovní dny v době od 7.00 do 14.30 hodin.

Termín pro podání přihlášek k výběrovému řízení je do 30.9.2022.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz