Vedoucí týmu – Fotovoltaické systémy

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT
Buštěhrad
Práce na plný úvazek/ 0,8 úvazku
před týdnem

O nás

Jsme Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u
Kladna. Propojujeme vědu s komerční sférou a přinášíme na trh nová řešení, která svým
uživatelům pomáhají být v technologii o krok napřed. Naší vášní jsou budovy, města, energie,
životní prostředí, inovace a udržitelnost. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum a vývoj v rámci
grantových projektů a smluvních zakázek pro firmy.
Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který povede tým Fotovoltaických systémů v našem
výzkumném centru v Buštěhradě. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum a vývoj v rámci
grantových projektů a smluvních zakázek pro firmy. Najít bychom chtěli někoho, kdo má zájem
nejen o technologie v oblasti fotovoltaiky, ale i nové energetiky a bude se cítit dobře ve vedení
malého mezinárodního týmu.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za plánování aktivit a řízení týmu mladých vědeckých pracovníků (aktuálně
    5), jejich rozvoj a motivaci. Celý tým je součástí výzkumného oddělení Monitoring a
    řízení inteligentních budov s jehož vedoucím budete tyto aktivity koordinovat,
  • participace na strategickém směřování týmu s přesahem do oblasti nové decentrální
    energetiky (FVE, akumulace, LDS, komunitní energetika, energeticky plusové čtvrti),
  • vedení a hledání nových obchodních příležitostí, komunikace se zákazníky, a plnění
    týmových KPI,
  • koordinace přípravy grantových žádostí, vedení podpořených projektů a proaktivní
    komunikace s partnery,
  • prezentace výsledků národních a mezinárodních projektů na odborných workshopech a
    konferencích v ČR i zahraničí.

Požadujeme:

  • Teoretické znalosti i praktické zkušenosti v oblasti obnovitelných zdrojů a nové
    energetiky se zaměřením na fotovoltaiku, akumulaci energie a chytré sítě,
  • chuť vést porady, delegovat, motivovat a rozvíjet svůj tým,
  • samostatnost a iniciativu,
  • organizační dovednosti zejména v oblasti řízení projektů, nadšení pro různorodost a
    schopnost pracovat na několika projektech současně,
  • sebevědomé prezentování před odborným publikem i poučenými laiky, velmi dobrou
    úroveň psaného projevu,
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce,
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření,
  • řidičské oprávnění B.

Nabízíme:

  • HPP na celý nebo částečný pracovní úvazek (min. 0,8),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost občasné práce z domova,
  • odpovídající platové ohodnocení (nejedná se o tabulkové platy), plus bonusy v případě
    plnění KPI,
  • práci na různorodých projektech výzkumného charakteru s propojením do praxe v
    perspektivní oblasti R&D,
  • moderně vybavené laboratoře a špičkové technologické vybavení,
  • zajímavé a inovativní prostředí na pomezí akademie a firemního prostředí,
  • zajímavou a rozmanitou práci v přátelském kolektivu,
  • uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností,
  • možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje,
  • možnost v rámci projektů cestovat do zahraničí a účastnit se českých i mezinárodních
    konferencí,
  • firemní a týmové sportovní a kulturní akce,
  • příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání,
  • služební notebook a mobil s neomezeným voláním,
  • 30 dnů dovolené,
  • Kids and dogs friendly office,
  • káva a čaj na pracovišti zdarma,
  • systém pro sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a metra A,
  • firemní svozy z Buštěhradu k UCEEB a zpět,
  • celodenní služby recepce.
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu hr@uceeb.cz.

Do předmětu zprávy uveďte: „Vedoucí týmu – fotovoltaické systémy“.

Uchazeče budeme kontaktovat průběžně.

Uzávěrka přihlášek je 16.12.2022

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů