Výrobní inženýr v oboru mikroskopie

NenoVision s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
13. 9. 2022

O nás

Láká tě práce ve startu-pu působícího v oblasti nanotechnologií a chceš se podílet na výrobě mikroskopů, které ve světe nemají konkurenci? Přidej se k nám a nastartuj kariéru v oboru, který roste raketovým tempem. Staň se klíčovou osobou ve výrobě našeho inovativního AFM mikroskopu LiteScope.
Jsme úspěšný brněnský start-up zabývající se vývojem a výrobou mikroskopu atomárních sil LiteScope, určeného pro jednoduchou integraci do skenovacího elektronového mikroskopu. Toto unikátní řešení umožňuje využití nových technik v oblasti korelativní mikroskopie a nachází široké uplatnění v oblastech materiálních věd, nanotechnologie, polovodičů a life science.

Popis pozice:

  • Zajištění plynulosti výroby mikroskopů,
  • kompletace a oživování zařízení, případný troubleshooting,
  • testování prototypů a jejich zavádění do výroby,
  • úzká spolupráce s vývojovým a servisním týmem,
  • návrh a výroba montážních/testovacích přípravků,
  • tvorba a správa výrobní dokumentace.

Požadujeme:

  • Máš technické myšlení, jsi manuálně zručný/á a umíš odvést precizní práci,
  • orientuješ se v oblasti elektroniky – čtení elektro schémat, zapojování jednoduchých obvodů, práce s osciloskopem a multimetrem, základní orientace v elektrosoučástkách,
  • máš vysokoškolské vzdělání v elektro nebo strojním oboru,
  • nemáš problém s psanou angličtinou,
  • jsi spolehlivý/á, pečlivý/á a samostatný/á,
  • rychle se učíš novým věcem a umíš se přizpůsobit změnám,
  • umíš zabrat, když se blíží termín finalizace zakázky.

Nabízíme:

  • Naše produkty jsou na technologické špičce a posouvají hranice vědy,
  • jsme mladý tým, který roste a rozvíjí se,
  • všichni se podílíme na společném úspěchu, který pak rádi oslavíme,
  • rádi se setkáváme při společných snídaních a na teambuildingových akcích,
  • nabízíme flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, finanční bonusy a příspěvek na stravování,
  • sídlíme v Technologického parku v Králově Poli, v příjemném pracovním prostředí Jihomoravského inovačního centra.

Zaujala vás nabídka?

Pokud je pro tebe lákavé pracovat na plný úvazek v malé firmě s rodinnou atmosférou, která je ještě v procesu tvoření a rychlého růstu, a splňuješ naše požadavky, pošli nám CV a krátký průvodní dopis na info@nenovision.com

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů