Výrobní přípravář – kalkulant

NOSTA, s.r.o.
Nový Jičín
Práce na plný úvazek
4. 2. 2021

Popis pozice

  • Kontrola úplnosti a věcné správnosti projektové dokumentace staveb
  • Kalkulace staveb včetně souvisejících činností (zpracování výkazu výměr, apod.)
  • Tvorba cenových nabídek do veřejných soutěží, zpracování firemního ceníku
  • Příprava zakázek pro realizaci staveb
  • Výběrové řízení na dodávku prací a materiálů (jednání se subdodavateli)
  • Zpracování harmonogramů realizace staveb a finančních plánů, spolupráce se stavbyvedoucími v průběhu realizace díla
  • Zpracování plánu organizace výstavby a technologických postupů výstavby
  • Zajišťování certifikátů a prohlášení o shodě pro použité materiály včetně označení typu a výrobce
  • Koordinace a metodická činnost v oblasti přípravy výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební vzdělání
  • Smysl pro technický detail
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost kalkulačního programu KROS (popřípadě CALIDA nebo RTS) výhodou
  • Praxe ve výrobní přípravě či kalkulaci staveb výhodou

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), při oboustranné spokojenosti doba neurčitá
  • Pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o.
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Pět týdnů dovolené
  • Stravenky a ostatní firemní výhody a benefity

Kontakt:
Lenka Bayerová
manažer pro personální věci a mzdy
bayerova@nosta.cz
mob: +420 602 762 063
tel: +420 556 767 360