Vývojář miniaturních optovláknových komponent

PROFIcomms, s.r.o.
Brno
Práce na plný/částečný úvazek
23. 4. 2021

Popis pozice

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku, optiku nebo jemnou mechaniku
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k úkolům a cílevědomost
  • zájem rozvíjet se v řešené oblasti, hledat nová řešení, sledovat práce dalších výzkumných týmů
  • schopnost učit se novému a propojovat teorii s experimenty
  • dobrý zrak nutností
  • výhodou jsou znalosti vláknové optiky a jemné mechaniky

Nabízíme

  • pro současné diplomanty možnost částečného úvazku
  • možná kombinace s doktorandským studiem
  • práce ve výzkumu perspektivní optovláknové a optoelektronické techniky
  • práce na moderním pracovišti s hi-tech vybavením
  • práce v jednosměnném provozu v mladém kolektivu a v příjemném prostředí
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, kafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo výkonu zaměstnání na adrese Brno, Olomoucká 91, MHD „Staré letiště“ 50 m
  • firemní parkoviště hlídané kamerovým systémem

Volejte, pište:
Ing. Radim Šifta, Ph.D.
736 625 794
sifta@proficomms.cz