Vývojář robotického testbedu/autonomních pracovišť

Intemac Solutions, s.r.o.
Blanenská 1288/27, 664 34 Kuřim
Full-time
7. 3. 2019

Popis pozice

INTEMAC je výzkumná organizace, která pomáhá strojírenským firmám zavádět nejnovější technologie a nová řešení do výroby. V současné době hledáme kolegu, který se zapojí do integrace robotického výrobního pracoviště a postupně převezme zodpovědnost za rozvoj pracoviště v naší laboratoři, které slouží pro vývoj a testování nejmodernějších technologií ze světa automatizace a IT.

Co zvládnete za první 3 měsíce?

  • Detailně se seznámíte s naší výrobní buňkou.
  • Zorientujete se v technologiích, se kterými pracujeme a začnete s nimi pracovat.
  • Seznámíte se s našimi technologickými partnery.

Jaké budou vaše cíle pro první rok?

  • Převzít zodpovědnost za vývoj a testování nových technologií.
  • Umět pracovat s technologiemi jako jsou machine vision, predictive maintenance, digitální dvojče, virtuální zprovoznění, cloudové technologie a machine learning.
  • Vést jednání s našimi zákazníky a technologickými partnery.
  • Sledovat nejnovější trendy a vyhodnotit jejich aplikaci pro naše potřeby, popřípadě realizovat jejich zavedení.

KONTAKT

Zaujala vás tato pozice? Pak pošlete své CV naší HR Lence Gábrišové na gabrisova@intemac.cz a nezapomeňte napsat, čím vás INTEMAC zaujal.

Požadujeme

Hledáme především člověka, který se aktivně sám rozvíjí a nebojí se přicházet s novými nápady. Umí efektivně řídit svůj čas, pracuje samostatně, ale je i týmový hráč a cítí, že může rozvíjet dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a klíčovými partnery.

Plus je pro nás znalost programování PLC, či některého programovacího jazyka (C/C++, MATLAB, R, Python…), HTML a zkušenosti ze světa IT, či znalosti nabyté na FSI, či z FIT VUT v Brně.

Nabízíme

  • Školení na nejmodernější technologie u našich technologických partnerů.
  • Prostředí výzkumné společnosti s velmi mladým kolektivem s důrazem na rozvoj a vzdělávání pracovníků.
  • Zajímavou a různorodou práci s vysokou mírou zodpovědnosti.
  • 5 týdnu dovolené, stravenky, SickDays, možnost Home office, ad.
rozsirena-realita-2
vyrobni-bunka
vyrobni-bunka1