Vývojový pracovník FW

T-CZ
Pardubice
Full-time
23. 4. 2019

Popis pozice

  • vývoj firmware pro radiolokační techniku,
  • tvorba technické dokumentace,
  • vývoj FPGA v jazyku VHDL, vývoj FW v jazyku C, C++.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, informační technologie, apod.
  • AJ – alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace,
  • Pokročilejší znalost práce na PC,
  • Znalost Linux, ARM a radiolokační techniky – výhodou.
  • Zájem o technologie sledování vzdušného prostoru (PSR, MSSR, IFF, ADS-B, MLAT) – výhodou.

Výhodou:

  • Znalost Linux, ARM a radiolokační techniky,
  • Zájem o technologie sledování vzdušného prostoru (PSR, MSSR, IFF, ADS-B, MLAT).

Nabízíme

  • Dovolená 5 týdnů.
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě.
  • Zdravotní volno.
  • Pružná pracovní doba.

Místo výkonu práce: Pardubice, Dělnická 475
Pracovní poměr možný na plný i částečný úvazek.

Kontakt:
Ing. Věra Petrová
vera.petrova@tcz.cz
+ 420 466 034 507