Vývojový pracovník HW,SW pro oblast radiokomunikační techniky

T-CZ
Pardubice
Full-time
23. 4. 2019

Popis pozice

  • návrhy HW a SW,
  • vývoj ovládacích bloků pro drážní radiové systémy,
  • realizace nových funkcí a jejich integrace do stávajícího radiového systému včetně oživení a testování,
  • postupné začlenění do řešení systémů traťového spojení.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (lze i absolvent),
  • znalosti a zkušenosti s vývojem HW s mikroprocesory ARM (Atmel),
  • praktické zkušenosti s programováním v jazyce C pro Linux,
  • u absolventa zkušenosti z tvorby školních projektů, diplomové práce apod.

Výhodou:

  • zkušenosti se síťovým programováním a zkušenosti s Alsa knihovnami a funkcemi,
  • Základní znalost Aj, znalost MS Office,
  • ŘP sk. B,
  • schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme

  • Dovolená 5 týdnů.
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě.
  • Zdravotní volno.
  • Pružná pracovní doba.

Místo výkonu práce: Pardubice, Dělnická 475
Pracovní poměr možný na plný i částečný úvazek.

Kontakt:
Ing. Věra Petrová
vera.petrova@tcz.cz
+ 420 466 034 507