Vývojový pracovník SW

T-CZ
Pardubice
Full-time
23. 4. 2019

Popis pozice

  • analýza systémových požadavků na SW,
  • návrh architektury a designu SW, výběr vhodné technologie,
  • kódování ve zvoleném programovacím jazyce,
  • testování a dokumentování vytvořeného SW,
  • instalace SW u zákazníka a následná podpora zákazníků (zahraničí).

Požadujeme

  • VŠ/SŠ nejlépe z oboru informačních technologií (příležitost i pro absolventy),
  • znalost programovacího jazyka (předně Java, C++, C, C#, Python, Javascript),
  • AJ alespoň na úrovni čtení technických textů,
  • ŘP sk.B.

Výhodou:

  • rozvinutá schopnost algoritmizace a objektového návrhu,
  • orientace v HW PC, SOC, MCU a v technologiích jejich programování,
  • zájem o problematiku v oblasti řízení letového provozu,
  • znalost OS Linux.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Přátelský kolektiv.
  • Zajímavou a náročnou práci v oblasti vývoje SW pro řízení letového provozu.
  • Možnost zahraničních služebních cest (jihovýchodní Asie).

Benefity:

  • Dovolená 5 týdnů.
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě.
  • Zdravotní volno.
  • Pružná pracovní doba.

Místo výkonu práce: Pardubice, Dělnická 475
Pracovní poměr možný na plný i částečný úvazek.

Kontakt:
Ing. Věra Petrová
vera.petrova@tcz.cz
+ 420 466 034 507