Výzkumný pracovník/ce se zaměřením na železniční dopravu

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a, Brno
Práce na plný úvazek
1. 2. 2021

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici výzkumného pracovníka
či pracovnice v těchto oborech:

  • dopravní ekonom,
  • technolog železniční dopravy,
  • projektant železniční infrastruktury.

Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v moderním prostředí výzkumné organizace. Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ.

Co bude náplní Vaší práce?

  • činnost na výzkumných úkolech s železniční tematikou a studiích proveditelnosti železničních dopravních staveb,
  • analýza dopravních dat,
  • komunikace se zadavateli projektů a projektovými partnery,
  • tvorba závěrečných zpráv a prezentací k projektům,
  • spolupráce s kolegy při psaní odborných článků,
  • práce s projektovou dokumentací železničních staveb,
  • práce v kanceláři a občas také v terénu.

Požadavky, které na Vás máme:

  • vysokoškolské vzdělání v dopravním oboru,
  • dobrá znalost anglického nebo německého jazyka,
  • aktivní zájem v oblasti železniční dopravy
  • pokročilá uživatelská znalost MS Excel

Výhodou bude:

  • u pozice projektanta orientace v projektové dokumentaci dopravních staveb
    a v projekčním software AutoCAD,
  • u pozice technologa orientace v simulačním nástroji OpenTrack,
  • u pozice ekonoma zkušenost s ekonomickou a finanční analýzou záměrů dopravních staveb.

A na co všechno se u nás můžete tešit?

  • příjemný a nápomocný kolektiv,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • v případě potřeby možnost home-office,
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma),
  • dotované stravování v místě pracoviště,
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • podpora dalšího studia nebo jiného vzdělávání.

Pokud si nejste jisti, zda splňujete všechny požadavky, zkuste nám poslat životopis i tak. Každý z nás jednou začínal… K životopisu nám přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kontakt:
Jana Mazálková
jana.mazalkova@cdv.cz
601 351 300