Výzkumný pracovník – dopravní inženýr – vhodné i pro absolventy

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Brno
Práce na plný úvazek
8. 2. 2021

Popis pozice

Pro oblast navrhování pozemních komunikací hledáme specialistu/ku ve stavebním inženýrství – dopravní stavby.

Náplň práce:

  • příprava, realizace a vyhodnocení dopravních průzkumů – rychlost, intenzita dopravy apod.
  • vytváření návrhů opatření na úpravu hlavního dopravního prostoru a přidruženého prostoru – zklidňování dopravy, doprava v klidu, cyklo doprava apod.
  • práce s daty o nehodovosti – kolizní diagramy
  • podílení se na výzkumných projektech se zaměřením na design pozemní komunikace
  • provádění bezpečnostní inspekce, auditu bezpečnosti
  • prezentační aktivity
  • místo práce: kancelář v Brně, práce v terénu

Požadujeme

  • min. VŠ vzdělání ve stavebním oboru se specializací na dopravu
  • zájem o bezpečnost silničního provozu
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost AJ – min. úroveň B
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič výhodou)
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu
  • zodpovědnost a samostatnost, schopnost práce v týmu a dobré komunikační schopnosti
  • předchozí zkušenosti v dané oblasti jsou vítány

Nabízíme

  • práci v dobrém kolektivu mezi odborníky v dopravě
  • pružnou pracovní doba
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Multisport kartu (plně hrazenou zaměstnavatelem)
  • příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění apod.
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Kontakt:
Jana Mazálková
jana.mazalkova@cdv.cz
601 351 300