Podnikání

Podpora podnikavosti studentů VUT

Pro studenty VUT se snažíme připravit ty nejlepší podmínky pro rozvoj jejich podnikatelského ducha. Jestli vás láká podnikání a výhody, které přináší jako jsou svoboda, flexibilita, možnost být sám/sama sobě šéfem, seberealizace, aj., pak jste tu správně. I student se může stát podnikatelem a toto rozhodnutí může nést své výhody oproti brigádám a pracím, které často studenti vykonávají, aby si zlepšili své finanční zázemí. Pokud se rozhodnete podnikat při studiu, dobře zvažte, jaké jsou vaše časové možnosti a zda tato aktivita nebude na úkor studia. Plánujete-li podnikat v budoucnu, můžete využít rady profesionálů nebo se účastnit projektů, které pro vás nabízíme. O více informací ohledně podnikání sledujte naše workshopy a přednášky.

PROJEKT POJĎ PODNIKAT!

Chceme, aby naši studenti měli možnost nejen představit své nápady a podnikatelské plány, ale aby také měli šanci si je zkusit zrealizovat v univerzitním prostředí. Ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem (JIC) jsme pro vás připravili projekt Pojď podnikat!, kde si vyzkoušíte vaše první kroky k podnikání a naučíte se, jak převést nápad do praxe.

Nepropásni svou šanci a přihlas se do 24. září 2020.

Vybraných 70 studentů se dozví o svém postupu do 30. září 2020. Studentům, kteří z kapacitních důvodů nebudou vybráni, budou nabídnuty naše kurzy určené k posunutí se ve vlastním projektu.

Série workshopů vedených zkušenými lektory a experty z praxe

Celkem 6 praktických workshopů pořádaných v prostorách JIC, kde načerpáte hodnotné informace a vyzkoušíte si práci v týmu. Využijte jedinečnou příležitost v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430 – MOST).

Soutěž o cenu podnikavosti studenta

Letos je připravena malá změna v rámci soutěže o Cenu podnikavosti studenta. Nově není nutné, aby student absolvoval workshopy v projektu Pojď podnikat! Stačí pouze splnit dané podmínky pro přihlášení do soutěže. Podmínky naleznete v odkaze níže.

Pro více informací klikněte na Pojď podnikat!

Informace na téma podnikání můžete také získat na JIC:

Tato sekce je je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU