SLUŽBY PRO FIRMY

Firmy mají možnost zapojit se jednak do inzerce nabídek pracovních příležitostí, odborných praxí a krátkodobých nebo dlouhodobých stáží. Stejně tak nabízíme možnost zapojení do komplexního partnerského programu VUT.

CO NABÍZÍME

Propojujeme studenty VUT s aplikační sférou. Nabízíme firmám možnost spolupráce s Kariérním centrem VUT v rámci zapojení do partnerského programu VUT v různých úrovních spolupráce. Dále mají firmy možnost inzerce nabídek pracovních příležitostí, odborných praxí a stáží.

 

JAK TO FUNGUJE

V případě, že máte zájem o inzerci nabídek práce, stáží a odborných praxí, pošlete nám email s Vaší objednávkou na kariera@vut.cz. Stejně tak nás na tomto emailu můžete kontaktovat pro platný ceník inzerce. Služba bude k dispozici od 1. října 2018.

Pokud máte zájem stát se partnerem Kariérního centra VUT v rámci partnerského programu VUT, taktéž nás prosím kontaktujte na email kariera@vut.cz a my Vám sdělíme další podrobnosti. Tento program je zaměřen převážně na strategické partnerství a budování brandingu společnosti, a zahrnuje širokou škálu služeb, které mohou firmy využívat, včetně možností členství v Business clubu VUT.

Ceník inzerce

Služba Cena Publikováno Platnost  
1 inzerát pracovní nabídky/placené stáže 1500 webové stránky KC VUT 30 dní
1 inzerát pracovní nabídky/placené stáže 2000 webové stránky KC VUT + zaslání inzerátu studentským organizacím VUT 30 dní
1 inzerát neplacené stáže zdarma webové stránky KC VUT 30 dní

*Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz