Zahradní trpaslík/ce

Kariérní centrum VUT
Brno
Práce na plný úvazek
dnes

*** VZOR INZERCE PRACOVNÍ NABÍDKY ***

Máte rádi práci na čerstvém vzduchu a nezalekneš se ani administrativy? Hovoříte plynně 85 cizími jazyky? Kariérní centrum VUT hledá posilu na pozici zahradního trpaslíka. Jestliže Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte napsat.

O nás

Kariérní centrum je místo, kde se setkávají studenti VUT a partneři z aplikační sféry. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb pro studenty VUT se zaměřením na jejich kariérní rozvoj a podporu jejich podnikatelského myšlení. Umožňujeme inzerci nabídek práce, odborných stáží a praxí. Spolupracujeme s významnými hráči z aplikační sféry v rozmanitých odvětvích, abychom pokryli potřeby studentů všech fakult.

Popis pozice

  • stabilní zaměstnání na čerstvém vzduchu
  • práce v administrativě
  • analýza dat
  • občasné pracovní cesty po celé ČR

Požadujeme

  • absolvent technického oboru VŠ
  • práce s PC
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • řidičský průkaz skup. B
  • zušenosti z oboru zahradního trpaslictví výhodou

Nabízíme

  • stravenkový paušál
  • příspěvky na další vzdělávání
  • trpasličí telefon s neomezeným tarifem
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • v případě dlouhodobé spolupráce další firemní benefity

Kontakt

Své životopisy můžete zasílat emailemn na adresu totoneniemail@email.xyz

K zaslání můžete využít i formulář níže směřující na stejnou emailovou adresu. Nezapomeňte uvést svůj kontakt pro odpověď.