Životopis, LinkedIn a pohovor

Konzultace CV a LinkedIn

Díky osobním konzultacím “1 na 1” získáte zpětnou vazbu na své CV, motivační dopis nebo profil na LinkedIn a také tipy na jejich vylepšení a zefektivnění.

Pokud už navíc máte konkrétní pozici, na kterou se chcete hlásit, můžeme společně toto portfolio upravit tak, aby odpovídalo na inzerát a zvýšit tak pravděpodobnost postupu do dalšího výběru a třeba i zajistit pomyslnou vstupenku na pohovor.

Průběh

Potkáme se na 30 min nad vybraným dokumentem a to buď osobně v prostorách KC VUT, nebo on-line skrz MS Teams.

Ke konzultaci potřebujete jen vybraný dokument/profil a případně i inzerát, na který chcete odpovídat.

Termíny konzultací najdete v našich Událostech.

Pokud Vám zrovna nabízené termíny nevyhovují, kontaktujte nás na email kariera@vut.cz, něco určitě vymyslíme.

 

Pohovory

Čeká Vás v dohledné době pohovor na vysněnou pozici a chcete si jej zkusit ještě před tím? Nebo si jen utřídit myšlenky a informace, které na pohovoru (ne)řeknete? Anebo Vás nic takového zatím nečeká, ale chtěli byste si pohovor i tak zkusit, dostat zpětnou vazbu na své kompetence a svoji sebeprezentaci?

Společně si sedneme a zkusíme si pohovor založený buď na konkrétní pozici, nebo obecný pohovor zaměřený na screening Vašich kompetencí. Následně spolu probereme, jak můžete působit, co ještě můžete posunout a na co se ještě připravit. Můžeme spolu také probrat nějaké obecné tipy k úspěšně zvládnutému pohovoru, zvládání před-pohovorového stresu apod.

Průběh

V Událostech najdete aktuální vypsané termíny na “pohovor na nečisto”. Po přihlášení Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email, upřesníme si, zda budeme konzultaci mířit spíše obecně nebo bude již pohovor mířený na konkrétní pozici. Mějte připravené CV, odkaz na LinkedIn a v případě reálné pozice i inzerát.

Konzultace může proběhnout buď osobně v prostorách KC VUT, nebo on-line přes MS Teams.

Samotná konzultace je rozdělena na dvě části – první část se věnuje samotnému modelovému pohovoru (cca 25 min), druhá potom na zpětnou vazbu a jakékoliv otázky z vaší strany (cca 25 min).

Tyto akce jsou realizovány v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430
EU