Spolupracujte s kariérním centrem

Kariérní centrum VUT efektivně propojuje studenty na začátku kariéry s firmami, které tím snadno získávají kvalifikované a motivované zaměstnance. Pomáhá studentům rozvíjet jejich podnikatelské nápady a podporuje jejich osobní růst díky programům, jež prohlubují výuku a praxi.

Chci spolupráci

Připojte se k nám
a pomozte nám rozvíjet
mladou generaci

Kariérní centrum VUT je Vaší branou do univerzitního prostředí.

Naším cílem je pomoci Vám zorientovat se v možnostech, které spolupráce s univerzitou, jejími fakultami a dalšími součástmi nabízí. Současně můžete spolupracovat přímo s Kariérním centrem VUT.

Spolupráce s VUT

Fakulty, součásti a další pracoviště VUT nabízejí širokou škálu možností spolupráce od zprostředkování stáží či přednášek pro studenty, přes spolupráci na výzkumu po pronájem prostor. Chcete spolupracovat s VUT, ale nevíte, kde začít? Obraťte se na nás a mi Vám pomůžeme nalézt řešení partnerství výhodného pro Vás i univerzitu. Informace o spolupráci naleznete také na webu VUT a na webových stránkách jednotlivých fakult:

Spolupráce s Kariérním centrem VUT

Kariérní centrum VUT připravuje studenty na jejich kariéru, rozvíjí studentskou podnikavost a usnadňuje přechod z univerzitního prostředí do aplikované sféry. Pro studenty organizujeme workshopy, semináře, přednášky i konzultace poskytované odbornými lektory. Workshopy, stáže, exkurze či mentoring nabízíme naopak ve spolupráci s Vámi.

Spolupráci Vám můžeme nabídnout v několika oblastech uvedených níže.

Firemní spolupráce

Spolupracujte s Kariérním centrem a oslovte studenty

Kontaktujte nás