Startapová Akademie KC VUT

3.10.2019

Vzhledem k tomu, že vy – studenti VUT stále více projevujete zájem o rozšiřování svých znalostí v rovině podnikání, připravili jsme pro vás balíček tematických workshopů. Jsme velmi rádi, že vás oblast podnikání zajímá, protože tato přidaná hodnota je základem budoucího úspěchu. Získat technické a jiné oborové znalosti je jedna věc, ale umět je prodat a vědět jak na to, je věc druhá.

Proto jsme pro vás na zimní semestr připravili Startupovou akademii, která vás provede začátky Podnikatele. Jaké administrativní, legislativní, technické, ochranné (bezpečnostní) a další náležitosti řešit? Jaký typ společnosti si vybrat a jaký to na mě bude mít dopad a finanční závazky? To vše a mnohé další se dozvíte u nás ve Startupové akademii KC VUT.

K této akademii vřele doporučujeme využít jedinečné možnosti setkat se s jedním z nejúspěšnějších podnikatelů (a také absolventů VUT) v ČR Ing. Radimem Jančurou, zakladatelem společností Student Agency a RegioJet na přednášce pořádané KC VUT (dne 7.11. v 15:00 na Fakultě podnikatelské), kterému můžete položit své dotazy ohledně podnikání.

Zpět na přehled všech článků