Asistent do nahrávacího studia v centru Brna

Amaro Records
Brno
Stáž/brigáda
6. 9. 2022

Hledáme asistenta (kolegu, brigádníka) do nahrávacího studia v centru Brna.

Popis pozice:

Jedná se o výpomoc při nahrávaní podle potřeb klientů v nahrávacím studiu Amaro Records. Nahráváme převážně styly Hiphop, RnB, Pop, živé kapely stylu Latino, Pop a Folk.

Požadujeme:

  • časovou flexibilnost, schopnost rychlé a efektivní práce
  • znalost výše zmíněných uměleckých stylů, not a zkušenost se hrou na hudební nástroj
  • velmi dobrou znalost nahrávacího programu Cubase (především funkcí, které jsou využívány při nahrávaní)
  • dobrá znalost pluginů Waves, Antares, Fab Filtr, Slate digital apod.
  • hudební cítění, práci s intonací a schopnost vedení klientů v jednotlivých krocích při nahrávání
  • trpělivost, komunikativnost a pozitivní naladění při výkonu práce
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme finanční odměnu podle výkonu ve výši 200-300 Kč za hodinu.

Kontakt

Michal Kopřiva
Telefon 731486596