Asistent/ka ředitele

Efekta-IZ s.r.o.
Brno
Stáž
22. 10. 2021

Jsme česká rychle rostoucí investiční společnost působící v pěti zemích Evropy, jsme parta profesionálů a nadšenců do realizací nemovitostních projektů. Naší specializací jsou nemovitostní, logistické, developerské a telekomunikační projekty. Našim cílem je vydělávat spolu s našimi klienty
a dlouhodobě a stabilně zhodnocovat svěřené finanční prostředky. Spolu s touto prací je spojené velké množství administrativních a komunikačních úkonů, na které by se nám hodily další ruce navíc. Máš-li zájem o místo stážisty, přijď k nám.

Datum nástupu ihned.

Koho hledáme?

Jsi komunikativní člověk, umíš vzít telefon či notebook do ruky a žádný úkol pro tebe není problém? Hledáš zajímavou a tvořivou praxi, ve které se nebudeš nudit? Zvládneš smysluplně zorganizovat diář či připravit podklady na schůzku?

Pokud jsou tvé odpovědi ANO, pak hledáme právě tebe!

Co požadujeme?

Kromě výše uvedeného hlavně neutuchající chuť se učit novým věcem, aktivní a zodpovědný přístup k práci, a hlavně dobrou náladu 😊.

Co nabízíme?

Stáž při škole, v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce, velmi cennou praxi v oboru administrativy, obchodu a investic, kvalitní zaškolení a další možnosti sebevzdělání.

Nabídka mne zaujala, co mám dělat?

Pošli svůj životopis s předmětem Stáž – Asistent ředitele na email: zuzana.poradkova@efekta-iz.cz
a začni se těšit na pořádnou nálož vědomostí, zkušeností a výzev.

Těšíme se na tebe.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz