Asistent marketingového týmu

Digital Payments CZ s.r.o.
Brno
Neplacená stáž
31. 3. 2021

Popis pozice

Nabízíme možnost neplacené stáže v naší rychle se rozvíjející moderní firmě, která drží krok s požadavky 21. století. Zabýváme se digitalizací účetnictví a platebními procesy. V našem týmu najdeš odborníky jak přes finance, účetnictví, obchod, marketing, tak i přes ICT.

Momentálně hledáme pravou ruku pro náš nově vzniklý marketingový tým, který se skládá ze specialistů na PPC, SEO, Affiliate, Content a marketing sociálních sítí a e-mailing. Jejich náplní je sestavovat a následně realizovat marketingovou strategii, a právě ty by si jim pomáhal s úspěšným uskutečněním těchto cílů!

Koho hledáme?

  • Pozitivního člověka s aktivním zájmem o marketing, který se nezalekne nových výzev.

Co můžeme nabídnout?

  • Částečný home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • V případě oboustranné spokojenosti je možné se po ukončení praxe domluvit na pracovním poměru

Pokud jsme tě zaujali nebo tě o dané pozici zajímá více informací, tak nás neváhej kontaktovat na e-mailové adrese office@digitalpayments.cz a nezapomeň přiložit CV, krátké info o tobě či průvodní dopis. Budeme se těšit.

Místo výkonu stáže:
Babák Office
Jana Babáka 2733/11
612 00 Brno – Královo Pole