Grafik – InDesign, Ilustrator, Photoshop

4. 2. 2022

Hledáme do týmu grafika. Pozice kombinuje docházku do zlínské kanceláře v novém rodinném domku a home office.

Nejsou pro tebe názvy InDesign, XD, Illustrator a Photoshop cizí slova, máš vizuální cítění a rozeznáš azurovou od petrolejové? Tak to hledáme možná právě tebe! V Grapefruitu jsme totiž otevřeli pozici Grafik.

Rádi s tebou spojíme síly pokud

  • Máš alespoň rok praktických zkušeností s přípravou grafických reklamních materiálů (web grafika, tvorba bannerů, pop up oken, bulletinů, apod.)
  • Umíš se pohybovat ve výše zmíněných programech
  • Jsi kreativní, máš estetické cítění a hlavně – je na tebe spolehnutí.

A co za to?
Naše agentura roste přímo raketově, což znamená, že když přidáš ruku k dílu, porosteš s námi (rozuměj finančně)! Samozřejmostí je tým pohodových lidí a pozor…️ Jednou za rok pořádáme v Praze Grapefruit party pro celý remote i „offline“ tým. Vše je u nás na domluvě, takže můžeš pracovat podle tvých časových možností na částečný či plný úvazek.

Jestli jsme tě zaujali, zavolej nám na číslo: 777 099 328 nebo na email: pavel@grapefruit.cz pošli ukázky své práce, CV a napiš nám co máš profesně za sebou. Když nám to bude dávat oběma smysl, můžeme začít spolupracovat třeba hned.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz