INTERNSHIP – MECHANIK

ThermoFisher Scientific
CTP Brno - Slatina
Stáž
6. 3. 2019

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best. With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

Hledáme šikovné studentky či studenty některého ze strojírenských oborů (strojní, materiálové nebo fyzikální inženýrství, mechatronika apod.). Co pro to máš udělat? Důležité je nebát se a ukázat, co umíš. Zbytek Tě naučíme my.

Požadujeme

  • Student(ka) VŠ strojní. Vhodné pro studenty 3. nebo 4. ročníku.
  • Dobrý obecně technický přehled.
  • Znalost práce v některém z CAD systémů (SolidWorks, Siemens NX, Inventor) vítána, ne podmínkou.
  • Zručnost a aktivní přístup k práci.
  • Zvídavost, optimismus a smysl pro humor.
  • Znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • Dozvíš se, jak funguje elektronový mikroskop nebo rentgenový spektrometr, a jak můžeš přispět k jeho vývoji nebo výrobě svými znalostmi a dovednostmi
  • Budeš engineeringu či vývoji pomáhat řešit technické problémy (např. vakuové netěsnosti, nesprávné tolerance) nebo stavět prototypy nových systémů
  • Pomůžeš nám s úpravou dokumentace (3D modelů) i s návrhem a tvorbou testovacích přípravků

Co ti dále nabízíme?

  • Smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní hi-tech společnosti.
  • Podpoříme Tě ve Tvém rozvoji a vzdělávání, včetně jazykových kurzů.
  • Pružnou pracovní dobou Ti vyjdeme vstříc s ohledem na Tvé studium.
  • Získáš zaměstnanecké výhody, jako např. výhodný mobilní tarif, Multisport karta, dotované masáže, příspěvek na stravování, apod.
  • S týmem budeš v příjemném a moderním pracovním prostředí.
  • A to není vše…

Kontakt:
Aleksandra Adamczyk
Vlastimila Pecha , Brno 627 00
aleksandra.adamczyk@thermofisher.com

Pro více informací klikni zde.