INTERNSHIP – TECHNICAL WRITER

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
stáž
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

  • Hlavní náplní práce je tvorba pracovních instrukcí na základe získaných znalosti o výrobě elektronových mikroskopů nebo spektrometrů.
  • Tvorba dokumentace pro výrobu a školících materiálu pro nově zavádějící produkty.

Požadujeme

  • Orientace v technické dokumentaci a materiálech
  • Znalost práce s Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dobrý obecně technický přehled
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • Aktivní a odpovědný přístup k řešení problémů
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Práci na cca. půl úvazku s flexibilní pracovní dobou
  • Možnost spolupráce při realizaci závěrečné práce
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké výhody
  • Moderní pracovní prostředí

kontakt: Aleksandra Adamczyk

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

aleksandra.adamczyk@thermofisher.com