Investiční specialista

22. 10. 2021

Jsme česká rychle rostoucí investiční společnost působící v pěti zemích Evropy, jsme parta profesionálů a nadšenců do realizací nemovitostních projektů. Naší specializací jsou nemovitostní, logistické, developerské a telekomunikační projekty. Našim cílem je vydělávat spolu s našimi klienty
a dlouhodobě a stabilně zhodnocovat svěřené finanční prostředky. Spolu s touto prací je spojené velké množství administrativních a komunikačních úkonů, na které by se nám hodily další ruce navíc. Máš-li zájem o místo stážisty, přijď k nám.

Koho hledáme?

Máme volné místo stážisty na pozici investičního specialisty. Stáž zahrnuje vzdělání v oblasti investičních produktů, telefonní a emailovou komunikaci, rozvoj komunikačních dovedností a marketingové prezentace na sociálních sítích.

Co očekáváme?

Především nadšení, chuť se učit novým věcem, zodpovědný přístup s cílem na branku, výborné komunikační schopnosti, upravený vzhled a dobrou náladu.

Co nabízíme?

Cennou praxi v oblasti obchodu, investic HR, PR a marketingu, možnost učit se od nejlepších v oboru a skvělou budoucnost v případě domluvy na dlouhodobé spolupráci.

Nabídka mne zaujala, co mám dělat?

Pošli svůj životopis s předmětem Stáž investiční specialista na email: zuzana.poradkova@efekta-iz.cz
a začni se těšit na pořádnou nálož vědomostí, zkušeností a výzev.

Těšíme se na tebe.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz