iOS Developer Internship

matsworld.
Brno, flexibilní
Stáž
18. 5. 2021

Do týmu matsworld. hledáme studenty – iOS vývojáře/ky na neplacenou stáž. Vyzkoušejte si vývoj aplikací jako newskit. či iHoubař, které mají desítky tisíc uživatelů a nakopnětě svou kariéru!

Popis pozice

  • práce na vývoji aplikací newskit. a iHoubař
  • navrhování nových funkcí
  • komunikace s testery
  • správa distribucí v obchodě

♥ Proč my?

  • Pomáhejte s námi vytvářet zprávy bez dezinformací.
  • možnost unikátní spolupráce s Applem (v rámci partnerství s Applem máme možnost konzultací s Apple designéry, vývojáři apod.)

Požadujeme

  • znalost Swiftu a vývojového prostředí Xcode
  • komunikační schopnosti
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • prémiové účty GitHub Pro, Google Colab Pro, Figma Pro a další
  • možnost vyzkoušení si kompletního vývojového cyklu ve startupovém prostředí
  • individuální coaching a rozvoj v technických dovednostech i soft-skills
  • flexibilita (časová i prostorová)

Kontakt

Jdete do toho s námi? Ozvěte se na info@matsworld.io a můžeme to probrat přes kafe, nebo klidně online.