Junior Linkbuilder (online marketing)

Better
Brno - Přízřenice, Modřická 280/58
Intern
před týdnem

Svět linkbuildingu je pestrý a čeká tě v něm spousta mravenčí, až detektivní práce. V jednom dni využiješ selský rozum, popustíš uzdu kreativitě a nakonec skončíš u excelových tabulek, které už dávno miluješ. Za to tě budou milovat vyhledávače, naši klienti i my betteráci.

Popis pozice

  • Budeš tvořit nové odkazy pro naše klienty, spravovat ty hotové a hledat nové odkazové příležitosti
  • Zaboříš se do rešerší, průzkumů konkurence a budování vztahů s partnery
  • Analýzy, analýzy a analýzy, vše za pomoci nástrojů jako Google Analytics, GWT, Ahrefs, Collabim a Marketing Miner
  • Budeš se učit od betteráků, podpoříme tě ve vzdělávání i mimo Better

Požadujeme

  • Tušíš, co je SEO
  • Miluješ tabulky a grafy, i dopis raději napíšeš v Excelu než ve Wordu
  • Myslíš analyticky a baví tě práce s daty
  • Tvůj úhlavní nepřítel se nejmenuje Pravopis
  • Ukážeš nám, že je možné být zároveň analytický a kreativní
  • Nebojíš se ozvat a být aktivní na diskuzích a sociálních sítích
  • Můžeš tu s námi být dva dny v týdnu

Nabízíme

  • Práci si naplánuješ podle sebe (nebo školy)
  • Betteráky si zamiluješ – jsme parta v práci i mimo ni
  • Počítáme s tebou na dlouho – junioři pro nás nejsou jen pracanti do počtu
  • A jasně, kávovar, teambuildingy a akce máme taky