Odborná stáž pro studenta/ku elektro

Resideo
Tuřanka 96, Brno
Stáž
před týdnem

Do vývojového střediska skupiny Combustion, nabízíme odbornou stáž pro studenta technického oboru, za účelem spolupráce na vývojových projektech. Hlavním zaměřením stáže bude testování převážně hardware ale i embedded software systémů řídících jednotek plynových spotřebičů.

Popis pozice

Zaměření vývojové skupiny:

  • vývoj elektronických řídících jednotek pro systémy vytápění a klimatizace (plynové kotle, bojlery, horkovzdušné kotle, komunikační moduly);
  • konstrukce plynových ventilů pro domácí a průmyslové spotřebiče včetně ovládací elektroniky;
  • prototypová výroba řídících jednotek;
  • testování výrobků ve vlastní laboratoři.

Požadujeme

Úspěšný stážista:

  • studuje bakalářský program ideálně na fakultě elektrotechnické;
  • má odpovídající znalosti z teorie obvodů a měření;
  • má praktické zkušenosti se stavbou elektrických zařízení („bastlíř“);
  • ovládá technickou angličtinu a také má dobrou úroveň psané angličtiny;

Oceníme také:

  • orientaci v embedded systémech a znalost jazyka C nebo C#;
  • základní znalost datových komunikací (bezdrátové/drátové);
  • ochotu spolupracovat během školního roku (10-20 hodin týdně);
  • zájem učit se novým věcem a pracovat v týmu.

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu vývojářů ve firmě, která je špičkou ve svém oboru;
  • práci v nových laboratořích, vybavených nejmodernější měřicí technikou;
  • možnost získání praxe v elektronickém průmyslu;
  • zajímavé finanční ohodnocení.
  • pozice je vhodná pro studenty VŠ studia technického směru

V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše kariérní stránky
Nebo kontaktujte: Zuzana Cvrčková, zuzana.cvrckova@resideo.com