Odborná stáž pro studenty technických oborů na oddělení kvality v automotive

ITW PRONOVIA, s.r.o.
Vlkovská 595, 595 01 Velká Bíteš
Odborná stáž
25. 4. 2019

Popis pozice

ITW PRONOVIA ve Velké Bíteši je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 52 000 zaměstnanců. Společnost PRONOVIA s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na produkci plastových výrobků. V roce 2000 jsme vstoupili pod ITW a nyní vyrábíme produkty výhradně pro automobilový průmysl. Rozšířili jsme portfolio o kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy. Na inovacích se s námi podílejí týmy nejvýznamnějších světových automobilek, jako je BMW, Daimler, VW, Audi, Ford, Renault, Jaguar Land Rover, Nissan a další.

  • Podpora oddělení kvality a analýza vadných dílů v měrné laboratoři

Požadujeme

  • Angličtina na úrovni B1
  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Ochota odpracovat min. 16 hodin týdně
  • Pečlivost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pokud studujete VŠ či VOŠ technického zaměření a ovládáte angličtinu, můžete nahlédnout do podnikových procesů, poznat firemní kulturu a získat cenné kontakty do budoucna. Můžeme Vám pomoci napsat i závěrečnou práci.
itw-001