Placená stáž jako back office a technická podpora v jazykové firmě Langino

Langino s.r.o.
Brno / práce z domu
Placená stáž
6. 6. 2022

Hledáme do našeho týmu novou kolegyni nebo kolegu s chutí osvojit si nové dovednosti a znalosti.
Pokud tě baví pracovat na počítači, zajímají tě sociální sítě, jednoduchá úprava videí, nebo rád pracuješ s dokumenty? Tak tahle pohodová stáže je pro tebe ideální. Něco nového se naučíš a příjemně si vyděláš.

O nás

Jsme jazyková firma Langino. Učíme cizí jazyky za 3 měsíce a další dovednosti v cizích jazycích. Přišli jsme s konceptem výuky Anglicky za 3 měsíce a postupně pracujeme na nových jazycích za 3 měsíce. Před měsícem nám volali lidé z Akademie věd, že po nás chtějí jazykové školení. Zajímá tě to?

Pracovní náplň:

  • zpracování nových objednávek – jednoduchá práce s daty
  • plánování kurzů do kalendáře lektorů, řešení náhradních termínů atp.
  • když budeš mít grafický cit, rádi tě začleníme do tvory videí
  • naučíme tě například vyříznout green screen, přidávat obrázky do videí atd.
  • obsluha sociálních sítí – ukážeme ti co udělat, vše vysvětlíme
  • Facebook kampaně – vypínání, přidávání našeho obsahu – ukážeme jak na to

Požadujeme:

  • smysl pro pořádek a dodržování postupů
  • kreativní duch a zvídavost
  • upřímná touha poznávat nové dovednosti
  • chuť učit se od podnikatelů a marketérů
  • odpovědnost za odvedenou práci

Nabízíme:

  • budeš pracovat v kolektivu zapálených majitelů firmy
  • co tě bude zajímat tě rádi naučí – získáš firemní know-how
  • budeš mít možnost vzdělávání se v rámci firmy jako benefit na víc
  • za hodinu ti nabízíme 130 Kč a pracovat můžeš odkudkoliv

Kontakt

Pokud Tě tato nabídka placené stáže zaujala, piš na krystof.latal@langino.com, nebo můžeš i volat na tel.: 774 481 991. Těšíme se na Tebe.