Placená stáž ve Vývojovém oddělení

Advantech Czech s.r.o.
Brno/Ústí nad Orlicí
Placená stáž
2. 7. 2021

Advantech Czech s.r.o. je dynamicky rozvíjející se společnost, která nachází uplatnění na poli telekomunikačních zařízení. Společnost patří mezi přední výrobce celulárních routerů. Více informací o nás naleznete na našem webu: http://advantech.cz/.

Jako stážista / stážistka vývojového oddělení se budete podílet na úkolech při testování, úpravách a návrhu hardware a software routerů pro mobilní sítě a software pro jejich dálkovou správu.

Náplň práce

  • Návrh a tvorba testovacích přípravků.
  • Tvorba a úprava testovacích skryptů v Pythonu.
  • Manuální testování routerů a serverových aplikací tam, kde nikdo ještě automatizaci neprovedl.
  • Úprava a tvorba aplikací v C, JavaScriptu, Pythonu nebo C#.
  • Údržba popisů routerů ve formátu JSON – manuálně nebo pomocí skriptů.
  • A mnohé další…

Co od Vás očekáváme

  • Základní znalosti programování nebo návrhu elektroniky
  • Chuť učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout

  • Spolupracovat se zkušenými programátory, elektroniky, testery a projektovými vedoucími v Brně na adrese Lidická 26 nebo v Ústí nad Orlicí-Kerhartice na adrese Sokolská 71. Výběr místa pracoviště necháme na Vaší volbě.
  • Práci v parádním kolektivu, ve stále se rozvíjející oblasti, do které můžete i Vy sami zasáhnout

Doplňující informace

  • Finanční ohodnocení: od 160 Kč/h
  • Budete pracovat na Dohodu o provedení práce v průměru dva až tři dny týdně (8-20 hodin v průměru), dle Vašich možností

Kontakt

Pokud budete mít zájem, kontaktujte náš prosím prostřednictvím mailu: anna.martincova@advantech.cz nebo přímo na čísle +420 605 454 225